Kārtis – tas ir burvju spogulis, kurā var ieraudzīt savu pagātni, tagadni un nākotni. Ja, Jūs, esat sapinies dzīves problēmās, izmantojiet zīlēšanu. Kārtis, Jums, palīdzēs orientēties, ieteiks, kur virzīties tālāk, ko darīt, no kā pasargāties. Kārtis iesaka, nevis pārliecina. Vienmēr visu var izmainīt, un zīlēšana vien Jums var pateikt priekšā iespējamo notikumu iznākumu.

ZĪLĒŠANA AR TARO KĀRTĪM

Šobrīd Taro kārtis ir viens no izplatītākajiem un precīzākajiem zīlēšanas veidiem.

Leģenda stāsta, ka Ēģiptē bija Dievs Tots, kurš iedeva saviem priesteriem grāmatu, kurā bija 78 zelta lapas. Uz katras lapas bija uzzīmētas kaut kādas zīmes, pēc kurām Tots iemācīja priesteriem paredzēt nākotni. Pēc tam Taro kārtis kļuva zināmas kā zīlēšanas kārtis. Starp citu, Jūs, noteikti nezināt, ka kāršu spēlē izmanto Taro kārtis, tas ir vienkāršots variants, un tie ir tā saucamie Jaunākie Arkāni, kurus 16.gs. sāka izmantot kā spēļu kārtis.

Ar Taro kārtīm var ne tikai zīlēt, bet tās dod arī iespēju ielūkoties pagājušajā dzīvē un uzzināt, kas tu biji agrāk, izskaidrot savus sapņus.

ZĪLĒŠANA AR MADAM LENORMAN KĀRTĪM

Lenorman kārtis – tās ir nedaudz izmainītas Taro. Slavenā franču zīlniece un pareģe sāka pareģot jau agrā jaunībā. Viņa paredzēja notikumus, kuri izmainīja Francijas un pasaules vēsturi: Napoleona Bonaparta izaugsmi un krišanu, Marata, Robespjēra un dekabristu soda izpildīšanu.

Ar Lenorman kārtīm var izskatīt ne tikai kādu noteiktu laika brīdi, bet piemēram, gadu vai divus, vai arī zīlēt visu dzīvi.