Nespriediet par astroloģiju pēc avīžu prognozēm, tās ir tikai variācijas par tēmu astroloģija. Ja esat domājošs cilvēks, tad sapratīsiet, ka nedrīkst sadalīt uz Zemes visu cilvēci 12 tipos, tikai pēc Zodiaka zīmēm. Katrs cilvēks, kā neatņemama Kosmosa daļa ir neatkārtojams un priekš katra ir – neatkārtojams, individuāls – horoskops, kurā ir ietverts viss informācijas potenciāls par cilvēku. Īpaši potenciāls, tāpēc, ka izvēles un lēmumu iespējas ir cilvēka rokās.

Nebaidieties no astroloģijas. Tā nav maģija un zīlēšana, bet precīza gudra un sena zinātne, kura balstās uz tūkstošiem gadu pētījumu. Tā radās apmēram 5000 gadu pirms mūsu ēras Mezopotāmijā, kur dzīvoja senie šumeri. Arheoloģisko izrakumu laikā tur bija atrastas māla plāksnītes ar iegrieztām zīmēm un astroloģijas noteikumiem. Šo zinātni pārzināji un izmantoja Ēģiptē, Grieķijā, Persijā, Indijā, Ķīnā. Varenie cilvēces prāti – Hērakls, Pitagors, Sokrāts, Platons un daudzi citi labi zināja un izmantoja astroloģiju.

Konsultācijā,Jūs,varat saņemt:

Natālās kartes analīze-Jūsu personība,planētu stāvoklis un to ietekme,karmisko uzdevumu astroloģiska analīze,Jūsu dzīves galveno sfēru prognoze pēc dzimšanas kartes,astroloģiskā prognoze uz gadu un visu turpmāko dzīvi,Jūsu, interesējošās dzīves sfērās,astroloģiskās tendences mīlestībā, attiecībās, ģimenē, karjerā vai biznesā, atbildes uz jautājumiem ,astrologa ieteikumi un padomi.

Astroloģiskā prognoze palīdz izvēlēties pareizo virzienu, norāda uz partneru saderību laulībā un biznesā.

Ja, Jūs, esat nodomājuši izveidot ģimeni, tad būtu vēlams zināt arī jūsu partnera: dzimšanas datumu, laiku, dzimšanas vietu: Lielu popularitāti klientu vidū ieņem astroloģiskās biznesa prognozes - organizāciju un komerciālo struktūru izveidošanai. Salonā var pasūtīt arī sava bērna horoskopu.

Ja, Jūs, ieinteresēja šī informācija un, Jūs ,vēlaties pasūtīt priekš sevis vai saviem tuviniekiem horoskopu ar prognozi tuvākajam gadam, Jums nepieciešams paziņot sekojošas ziņas:

  • Vārds

  • Telefons

  • Dzimšanas datums (datums, mēnesis gads)

  • Dzimšanas laiks (ja precīzs laiks nav zinām, norādiet rīts, diena, vakars, nakts)

  • Dzimšanas vieta.

  • Kam jūs vēlēties vairāk pievērst uzmanību (veselība, darbs, nauda, ģimene, bērni, vecāki, braucieni u t. t.)