Kā kļūt bagātam un laimīgam?

Kāpēc vieniem visu laiku veicas, bet citiem vienmēr kabatā caurums, neskatoties uz cītīgu darbu?

No seniem laikiem cilvēki ir izmantojusi priekšmetus, ar kuriem saistīja savas cerības uz laimi, veiksmi, aizsardzību pret slimībām, brūcēm, ļauniem cilvēkiem. Tās sauca par amuletiem, talismaniem, Krievijā – aizsargi. Mīklains talismanu fenomens tiek sastapts praktiski visās kultūrās. Iemesls, kā tas parādījies noslēpts kaut kur dziļi cilvēka dvēselē.

Kas tad ir talismans? Tas ir izstrādājums, kuram ir piešķirts maģisks spēks. Talismanus var izgatavot no jebkura materiāla: koka, akmens, papīra, dārgakmeņiem u t. t. Katram speciālistam izgatavošanā ir savas unikālas metodes, bet galvenais, lai talismans sniegtu cilvēkam vēlamo, aizsargātu un palīdzētu.

Talismans – ļoti personiska lieta, tas ir tas, ko vienmēr nēsā līdz un nevienam tas nav jārāda, un vēl jo vairāk nedrīkst dot citiem cilvēkiem.

Ja Jūs domājat, ka izvēlēties priekš sevis amuletu vai talismanu ir ļoti vienkārši, tad kļūdāties. Vispār skaistās tā, ka ne mēs izvēlamies talismanu, bet tas mūs. Nav nejaušība, ka speciālisti apgalvo: nav tāda talismana, kurš varētu kalpot vienlaicīgi vairākiem cilvēkiem. Kādu tas atzīst, bet pret citu attiecas diezgan vēsi, un citreiz vispār pat zināt negrib – ne tikai nepalīdz cilvēkam, bet arī ļaunu dara. Ir tādi cilvēki, kuri uzskata, ka viņiem nav vajadzīgs talismans, tāpēc, ka viņiem tāpat ir labi un viss izdodas. Nu ko, izvēle vienmēr ir jāizdara Jums. Ievērojiet – tieši veiksmīgiem cilvēkiem talismans nepieciešams tāpēc, ka viņi sasnieguši noteiktas virsotnes dzīvē un sasniegto labklājību vajag saglabāt. Un pie mums, kā zināms, jo cilvēks ir veiksmīgāks, jo vairāk skaudīgu skatienu līdzīgi, indīgām bultām lido uz viņa pusi. No zinātniskā viedokļa puses, ne viens tā arī nav paskaidrojis, kāpēc cilvēkam palīdz šie maģiskie priekšmeti – talismani. Bet, ja Jūs kaut reizi savā dzīvē esat izbaudījuši visu talismana spēku un varu – Jūs nekad neatteiksieties no šī labā un stiprā palīga.

Salonā var pasūtīt talismanus – aizsardzībai no dažādiem akmeņiem un minerāliem, kuri var nostiprināt un pasargāt Jūs no negaidītiem liktens pagriezieniem.

Sīkāku konsultāciju par talismanu izmantošanu Jūs varat saņemt pie mūsu speciālistiem.