2014. gadā zīlēšanas salons ’’ZEME UN LIKTEŅI" atzīmēja savu 20 gadu jubileju. Rīgā nav maz zīlēšanas salonu, bet ar tādu ilglaicibu var palielīties tikai retais. Kāpēc? Veiksme sastāv no daudz dažādiem sīkumiem: ērts interjers un īpaša aura, krūzīta aromātiskas kafijas un uzticēšanos rosinoša atmosfēra. Bet pats galvenais šeit strādājošie cilvēki, kuriem ir rets talants dāvāt cerību un pārliecību.

Katra cilvēka likteni ietekmē daudz ārēji un iekšēji faktori. Tās var būt karmiskās mācību stundas, apstākļu sakritība, bērnības aizvainojumi, nepārdomāta, spontāna rīcība un daudz kas cits. Lai arī kāds būtu iemesls problēmai, lai virzītos tālāk, nepieciešams to risināt, nevis atlikt uz rītdienu. Ne vienmēr mēs paši varam objektīvi un bezkaislīgi novērtēt situāciju. Ļoti bieži nolaižas rokas un liekas, ka nav risinājuma.

Bet problēmas sakrājas : vai pareizi mēs rīkojamies, izvēloties šo ceļu vai citu? Kāpēc tik sarežģītas mūsu attiecības ar draugiem, mīļotajiem, radiniekiem vai darījumu partneriem? Un vispār : kuri draugi un kuri ienaidnieki?

Jā, var jau paraudāt uz pleca labākajai draudzenei. Var doties uz pieņemšanu pie psihoterapeita. Bet mēs piedāvājam , Jums, doties brīnišķīgajā un noslēpumainajā ezotērikas pasaulē. Astrologi, gaišreģi, hiromanti un numerologi atradīs izskaidrojumu neordinārām situācijām, Jūsu, dzīvē.

Protams, pareģošana ne vienmēr var dot 100 procentīgu prognozi nākotnei, bet tās uzdevums ir, lai palīdzētu novērst radušos negatīvo notikumu ķēdīti. Piemēram, pasūtot astroloģisko horoskopu priekš sevis vai saviem tuvākajiem, Jūs, varēsiet plānot savu nākotni, izvairoties no nevajadzīgām kļūdām.

Cilvēkus vienmēr ir interesējusi un interesēs nākotne. Senie pareģoja Kristus dzimšanu un viņa tragisko likteni. No zīlnieces Aleksandras Kirhgofas Aleksandrs Puškins uzzināja, ka būs slavens un kļūs par laikabiedru elku. Nostradamus un Vanga paregoja valstu, kontinentu un tautu likteņus. Daudzus mūsdienu politikus, zvaigznes un biznesmeņus konsultē astrologi un gaišreģi, jo kā zināms: ”brīdināts­ tātad apbruņots”.

Pamēģiniet arī, Jūs,apbruņoties! Mūsu salons piedāvā pareģošanu ar parastajām, cigānu kārtīm, TARO, MADAM LENORMAN, GRIMO, SIMBOLON KARTIM, Zīlēšana kafijas biezumos. Numerologiskā prognoze un maģiskā kvadrāta sastādīšana. Ja, Jūs, mistika tomēr biedē, tad mūsu salonā varat saņemt arī profesionāla psihologa palīdzību.